Baktubal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baktubal

Kafasına GöreTakılanların En Gözde Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HERKES BAKSIN!!!!
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:14 am tarafından Junior

» İkariam Nedir?
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:57 am tarafından Junior

» Duyduk Duymadık Demeyin!! :shock:u
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:55 am tarafından Junior

» bnm onerilerim
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:46 am tarafından Junior

» C.Ronaldoo
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 4:06 pm tarafından Underworld

» The Void 2009
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:11 am tarafından Admin

» Ship Simulator 2008
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:10 am tarafından Admin

» Guitar Hero 3
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:08 am tarafından Admin

» Railroad Lines [2 ParT]
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:07 am tarafından Admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Junior
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Vote_lcapSevdigine Sevdigini Söyleyememek 1450Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Vote_rcap 
Admin
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Vote_lcapSevdigine Sevdigini Söyleyememek 1450Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Vote_rcap 
aysechik
afili-yalnizlik
maddoxx
niyazi263
fatihhh
T-ReX
atmaca
ByyéL
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Salı Ekim 23, 2012 10:36 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 72 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Yüksek Gerilim

Kullanıcılarımız toplam 613 mesaj attılar bunda 249 konu
Forum
Pagerank
Pagerank
Reklam
Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Banner

Sevdigine Sevdigini Söyleyememek

4 posters
YazarMesaj
Junior
Admin
Admin
Junior

Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Empty
MesajKonu: Sevdigine Sevdigini Söyleyememek   Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 4:44 pm

Evet arkadaslar size kendi yasadigim bir olayi anlatmak istiyorum.

Bundan yaklasik 1 sene 5 ay önce yeni bir is yerine girmistim,
hersey cok güzeldi isimi seviyordum, ortami güzeldi,parasi güzeldi xD .
Ben ise basladiktan yaklasik 2-3 ay sonra yeni bir kiz geldi,
ikimizde yanyana calisiyorduk,abi ama kiz cok güzel kizdi hayatimda gördügüm en güzel kiz,
bende pek tip yok yani, bos bosuna umutlanip sonrada cok aci cekerim diye kendimi zorladim kiza vurulmamak icin,
kendi kendime diyordum bu kiz bana bakarmi ,
aklindan bile gecirme kiza asik olmayi .... Aradan günler gecti kiz benimle hep sohbet etmeye calisiyordu, bende cok utangactim cekiniyordum kizla sohbet etmeye, ama kiz hep beni kesiyordu sürekli bana bakiyordu göz kirpiyordu,zaman zaman hep rüyalarimi giriyordu kiz,
uyandigimda hemen o kizi görmek istiyordum her an o kizi düsünüyordum,
iste kortugum basima geldi ben bu kiza cok fena vuruldum,
iste asil mesele bundan sonra basliyordu benim icin,
ben daha hayatimda hic bir kizla beraber olmamis utangac birisiydim nasil söylerdim o kiza ....
Bigün yine is yerinde bi arkadasla msn adresslerimizi veriyorduk birbirimize, kiz geldi sordu banada verirmisin diye, bende neden dedim ?( Biliyorum cok salakci bir soru zaten halen kafami taslara vuruyorum bunu nasil yaptim diye ) Kiz suratini asip gitti, 2-3 gün benimle hic konusmadi. Sonra karar verdim ben bu kiza acilacam acilmam lazim ,
arkadaslarla acayip planlar yapiyoduk söyle dersin böyle dersin .....
Her gece kafamda tekrarliyordum ne söyleyeceklerimi,
ama cok kararliydim yarin iste mutlaka acilacaktim kiza,
gittim ise, kiz yok, yaklasik 1 hafta ise gelmedi kiz hastaymis.
Sonra bigün yine geldi bu kiz ise, bana acayip heycan basti,
kac geceden beri kendi kendime söyledigim laflari hepsini unuttum acayip sapittim,ama kendi kendime diyordun bugün söylemessen birdaha hic söyleyemessin, ama nooldu ? Biz cesaret etipte söyleyemedik kiza ,
bu 2-3 gün böyle devam etti hergün diyodum kendi kendime bugün kesin söyleyecem mutlaka söyleyecem diyede ama benden birsey olmaz...
yine cesaret edipte söyleyemetik kiza, oysaki kiz hep beni bekliyor gibi bir tavri vardi bana laf atsin diye.... Sonra kiz aniden yok oldu,
birdaha ise gelmedi ögrendim kizi isten cikarmislar...Nerde oturdugunu bilmiyorum, ne nr. var ne bi ark.soracak nerde bu kiz diye nede msni.
Sanki bos yasiyordum hic birseyin önemi yoktu benim icin, ya hadi kiza deseydim Seni Seviyorum diye sonra kiz hayir olmaz deseydi bana bu okadar koymazdi ah ulan ah ne vardi yani söyleseydim....
Bundan yaklasik 1 ay önce benim bi arkadas bu kizi bir lokantada calisirken görmüs, geldi söyledi bana sagolsun.... dünyalar benim olmustu 1 seneden beri sevdigim kizi yine görmeye firsatim vardi,
Ertesi gün bi arkadasla oraya gittik baktim kiz orda , varya kalbim sanki duracak xD , neyse bir corba ictik bide kizla az konustum, nasilsin ?neler yapiyon diye ? sonra kalkdik ciktik arkadasla. gecen hafta yanliz gittim ama varya bu sefer kendime okadar cok güveniyordumki acayip bir gaz vardi bende bu gün garanti söyleyecem yani dönüsü yok mutlaka söyleyecem, gittim oraya kiza dedim kacta isten cikiyorusun, seninle konusmam lazim dedim,
kiz saati söyledi ama bugün konusamayiz dedi, moralim sifir... iyi dedim hafta sonu yine gelirim dedim, kiz birsey demedi... hafta sonu oldu yine gittim,bu sefer kizin tam is cikis saatinde gittim, baktim kiz isten cikiyo dedim bi gelsene seninle konusmam lazim... Söyledim ben 1 seneden beri seni ariyorum, sana söylemek istediklerim var dedim kiz söyle dedi, yavastan lafa girmek istedim pat diye söylemek istemedim sevdigimi, dedim bizim iyi kötü bir arkadasligim var ama bana seninle sadece arkadas olmak yetmiyor dedim, kiz lafimi kesti dedi biz seninle Arkadas kalalim böylesi daha iyi.........sonra giderkende gec kaldin dedi bana....

Iste bu arkadaslar , kiza niyetimi belli ettim ama halen Seni Seviyorum diyemedim.....

Siz siz olun gec kalmadan sevdginize acilin,
utanmak mis güvensizlikmis bos laflar abi seviyorsan söyleyeceksin ......

Bu yazdiklarim hepsi bana aittir,gercek yasadiklarimi aynen yazdim buraya, insAllah birileri bu yazdiklarimdan bi ders cikarirda gec kalmadan acilirlar...
https://baktubal.yetkin-forum.com
afili-yalnizlik

MesajKonu: Geri: Sevdigine Sevdigini Söyleyememek   Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 9:14 am

hüzünlü ve dramatik
maddoxx

MesajKonu: Geri: Sevdigine Sevdigini Söyleyememek   Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:49 am

üzüldm Embarassed
Admin

Admin

MesajKonu: Geri: Sevdigine Sevdigini Söyleyememek   Sevdigine Sevdigini Söyleyememek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 2:56 pm

gerçekten bendede var ama daha açılamam zamanım yok çünkü.Şu okullar açılsa ona gizli mektuplarla işe başlarım

Sevdigine Sevdigini Söyleyememek
1 sayfadaki 1 sayfası