Baktubal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baktubal

Kafasına GöreTakılanların En Gözde Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HERKES BAKSIN!!!!
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:14 am tarafından Junior

» İkariam Nedir?
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:57 am tarafından Junior

» Duyduk Duymadık Demeyin!! :shock:u
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:55 am tarafından Junior

» bnm onerilerim
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:46 am tarafından Junior

» C.Ronaldoo
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 4:06 pm tarafından Underworld

» The Void 2009
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:11 am tarafından Admin

» Ship Simulator 2008
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:10 am tarafından Admin

» Guitar Hero 3
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:08 am tarafından Admin

» Railroad Lines [2 ParT]
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:07 am tarafından Admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Junior
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Vote_lcapİlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? 1450İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Vote_rcap 
Admin
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Vote_lcapİlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? 1450İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Vote_rcap 
aysechik
afili-yalnizlik
maddoxx
niyazi263
fatihhh
T-ReX
atmaca
ByyéL
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Salı Ekim 23, 2012 10:36 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 72 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Yüksek Gerilim

Kullanıcılarımız toplam 613 mesaj attılar bunda 249 konu
Forum
Pagerank
Pagerank
Reklam
İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Banner

İlk yeni mesaja git BÜtÜn kizlar bÖylemİ?

4 posters
YazarMesaj
Junior
Admin
Admin
Junior

İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Empty
MesajKonu: İlk yeni mesaja git BÜtÜn kizlar bÖylemİ?   İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 5:12 pm

Herşeyi baştan anlatmak istiorum.... Orta okul çağlarımda Bi kızdan hoşlanmaya başlamştım... Ama o beni sadece arkadaşı olarak görüodu.. sadece dersanede görüşüoduk. şans bu ya lisede aynı liseye düştük.. lise 1 de hala seviodum.... git gide büyüdü sevgim... lise 2 de ise artık aynı sınıftaydık ve yanımda oturuodu.. bi gün ağlarken yanına gidip tesseli etmeye çalşırken bi öpücükle beni tamamen kendine bağladı... her geçen gün dahada seviodum... bana durmadan yalanlar söylüodu ama değişir zamanla sandım.. babası yoktu. belki o yüzden çok daha fazla çabaladımonu dürüst biri yapmak için.. eski erkek arkadaşlarıyla konuşup durmadan inkar ederdi.. başkasına seni seviyorum dediği bile olmştu... ama sevmiştim benherşeyden çok sevmiştim hep çabaladım onun değişmesi için.. git gide iyiye gitti herşey..kendisi silmişti msnindeki bütün o sulanan erkekleri ve eski aşklarını.. bi gün annesinin ''bu çocuğn huyları babana benzio çok kıskanırhiç mutlu olmazsın'' demesiyle ayrldı benden ama biliodum anlık bi karar olduğunu bırakmadım ellerinden günlerce gittim peşidenden onu sevdiğimi söyledim defalarcave başardım gene birlikteydik ve artık yalan söylemiodu söz vermişti defalarca.. söylese bile hemen atlatıoduk... bana defalarca beni sevdiğini söylemişti inanmştımgözler yalan söylemez derlerdi ya aynen buydu... çok bağlanmştım deli gibi aşıktım... ilerlemişti artık ilişkimiz... Bu yaz tatil dönüşümde bana ayrlmak istediğini söyledi.bu kadar uzun süreli bi ilişki beni korkutuo dedi... ama bırakamadım... çünkü seviodum... gururum hiç bi zaman yoktu onun karşısında.. istemeden ağladım gecelerce.. durmadan msj attım.ara sıra cevap veriodu beni sevdiğini ama arkadaş kalmak istediğini söylüodu... gece unuttum diyip yatağa girince sabah kalktığında kendimi kandırdığımı anlar olmştum.. seviodum hala... gerçekten nedenini sordum çünkü bu nedenle bırakmazdı o beni.. söylemedi hiç bişey.. başkasımı var dedim hayır yok dedi... yüzyüze konuşalım dedi... Yarın (23 temmuz 2008) buluşup konuşcaktık.ama bugün yeni bir msni daha olduğunu öğrendim... bi kaç kere şifresini denedikten sonra girdim... aylar önce yeni msn almştı. bütün o sulanan erkekleri eklemiş... en yakın kız arkadaşını bile engellemiş.. yeni msn aldığını görür ve bana söyler die engellemişti en yakın arkadaşlarını.... maillerine bakınca eski sevgilisi olan yan komşusuna aramınızın çok iyi olduğu bi dönem şu maili atmş ''Bi çocuk için seni kaybetmek istemedim. özür dilerim herşey için. çocuklara aramızdaki herşey bitti. affet beni''çocuk direk sulanmş ve ardından kalpli kalpli mailler atmşlar birbirlerine...ardından mesaj attım kıza... asla bi küfür yada hakaret etmedim.. sadece kendinden utanmasını gerektircek şeyler söyledim.. ama onda utancak yüz varmı bilmiorum... bunu görünce nasıl bi his yaşadım bilemezsiniz... inanmştım ben ona nerden bilebilirdim böyle bişey yapcağını.. şu an içimde nefret var kendimden ve ondan nefret ediorum.. ne yapcam unutmak içinbilmiorum. çocuğa attığı mailler aklıma geldikçe kalbim ağrıo.. aranızda aşık olup buna benzer olaylar yaşayanlar varsa yardım ederse şimdiden çok teşekkürler...
https://baktubal.yetkin-forum.com
afili-yalnizlik

MesajKonu: Geri: İlk yeni mesaja git BÜtÜn kizlar bÖylemİ?   İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 9:12 am

evet böyle işte naparsın
T-ReX

MesajKonu: Geri: İlk yeni mesaja git BÜtÜn kizlar bÖylemİ?   İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 10:48 am

istisna......
aysechik

MesajKonu: Geri: İlk yeni mesaja git BÜtÜn kizlar bÖylemİ?   İlk yeni mesaja git  BÜtÜn kizlar bÖylemİ? Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:03 pm

yok böyle

İlk yeni mesaja git BÜtÜn kizlar bÖylemİ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Adresimiz