Baktubal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baktubal

Kafasına GöreTakılanların En Gözde Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HERKES BAKSIN!!!!
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:14 am tarafından Junior

» İkariam Nedir?
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:57 am tarafından Junior

» Duyduk Duymadık Demeyin!! :shock:u
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:55 am tarafından Junior

» bnm onerilerim
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:46 am tarafından Junior

» C.Ronaldoo
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 4:06 pm tarafından Underworld

» The Void 2009
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:11 am tarafından Admin

» Ship Simulator 2008
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:10 am tarafından Admin

» Guitar Hero 3
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:08 am tarafından Admin

» Railroad Lines [2 ParT]
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:07 am tarafından Admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Junior
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Vote_lcapKara Toprağın Altında(Yunus Emre) 1450Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Vote_rcap 
Admin
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Vote_lcapKara Toprağın Altında(Yunus Emre) 1450Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Vote_rcap 
aysechik
afili-yalnizlik
maddoxx
niyazi263
fatihhh
T-ReX
atmaca
ByyéL
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Salı Ekim 23, 2012 10:36 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 72 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Yüksek Gerilim

Kullanıcılarımız toplam 613 mesaj attılar bunda 249 konu
Forum
Pagerank
Pagerank
Reklam
Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Banner

Kara Toprağın Altında(Yunus Emre)

2 posters
YazarMesaj
Admin

Admin

Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Empty
MesajKonu: Kara Toprağın Altında(Yunus Emre)   Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 11:21 am

KARA TOPRAĞIN ALTINDA

Teferrüç eyleyu vardım, sabahın sinleri gördüm
Karışmış kara toprağa, şu nazik tenleri gördüm

Çürümüş, toprak olmuş ten, sin içinde yatar pinhan
Boşanmış damariakmış kan, batmış kefenleri gördüm

Yıkılmış sinleri dolmuş, evleri belirsiz olmuş
Kamu endişeden kalmış, ne düşvar halleri gördüm

Yaylalar yaylamaz olmuş, kışlalar kışlamaz olmuş
Bar tutmuş, söylemez olmuş, ağızda dilleri gördüm

Kimisi zevk ü işrette, kimi saz ü beşarette
Kimi bela vü mihnette, dün olmuş günleri gördüm

Soğulmuş şol kara gözler, belirsiz olmuş ay yüzler
Kara toprağın altında, gül deren elleri gördüm

Kimisi boynunu eğmiş, tenini toprağa salmış
Anasına küsüp gitmiş, boynun buranları gördüm

Kimi zari kılıp ağlar, zebaniler canın dağlar
Tutuşmuş sinleri oda, çıkan tütünleri gördüm

Yunus bunu kanda gördü, gelip bize haber verdi
Aklım vardı, bilim şaştı;nitekim şunları gördüm
aysechik

MesajKonu: Geri: Kara Toprağın Altında(Yunus Emre)   Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 11:31 am

harika
Admin

Admin

MesajKonu: Geri: Kara Toprağın Altında(Yunus Emre)   Kara Toprağın Altında(Yunus Emre) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 11:39 am

nedense şiir okumayı çok seviom

Kara Toprağın Altında(Yunus Emre)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-