Baktubal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baktubal

Kafasına GöreTakılanların En Gözde Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HERKES BAKSIN!!!!
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:14 am tarafından Junior

» İkariam Nedir?
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:57 am tarafından Junior

» Duyduk Duymadık Demeyin!! :shock:u
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:55 am tarafından Junior

» bnm onerilerim
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:46 am tarafından Junior

» C.Ronaldoo
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 4:06 pm tarafından Underworld

» The Void 2009
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:11 am tarafından Admin

» Ship Simulator 2008
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:10 am tarafından Admin

» Guitar Hero 3
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:08 am tarafından Admin

» Railroad Lines [2 ParT]
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:07 am tarafından Admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Junior
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Vote_lcapERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON 1450ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Vote_rcap 
Admin
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Vote_lcapERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON 1450ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Vote_rcap 
aysechik
afili-yalnizlik
maddoxx
niyazi263
fatihhh
T-ReX
atmaca
ByyéL
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Salı Ekim 23, 2012 10:36 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 72 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Yüksek Gerilim

Kullanıcılarımız toplam 613 mesaj attılar bunda 249 konu
Forum
Pagerank
Pagerank
Reklam
ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Banner

ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON

YazarMesaj
Junior
Admin
Admin
Junior

ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Empty
MesajKonu: ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON   ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 4:16 pm

kursuna dizerim kaç,kaçarsan ezerim aç, açarsan düzerim yok bi kurtulus kasma be güzelim çok mu bir vurus Pablo Picasso'ya tablo yapiyoruz, hatunu gönder nü çalisiyoruz, Hip-Hop bu tarzim sokak cennetim,kılavuza bakma ben bi illetim, Tübitak zorla deha yetişsin, zekami ölçecek alet üretsin,benden zevk al(ahh !),bu da bi ihtiyaç. beni takip edin
ilimini,bilimini,dilim ile ezdim, benim adim RAP bil bunu bil lan, Daksil silemez,torpil islemez,sengin p*çleri bunu bilemez(yoww),Daralan kisa paslas,hadi yaklas, gün geldi moruk tek tek hesaplas,Dandik sanata pandik hop kestik !, Panik yok RTÜK bu rap estetik,Simdi bana bak egitim sart demeyin, Size verdigim o uzun seyi yemeyin,Bize yakinanlara tek bi cevap lan,sert takilanlara al bu da rock lan !
.ÇEEK.ÇEEK.BUM KAFAM 1 MILYON
Paf küf ölmedi mi,çek bi çek daha kafan dönmedi mi,Ayik olana kıyak resti çek azdım,bunlari gözleriniz görmedi mi? Çalisani bosver maasini keste, Tenin uyumu çok önemli bi seste, Botox yapip silikonu patlatalim,Uyanin ulan daha neyi anlatalim,Bos konusmaya hos ceylan derisi sarhos politika yiginin etkisi,Tek ticarete nataşa vergisi çözüm çok sexy kahpe defilesi,Vatan haini de buna gelemezler ATAmin tam adini sor bilemezler,Etiketi barkotu bas sen şu mala onlar otursun kalkan her dala,Yalana kilif çok amacini gizler,Promosyonu fuhuş öncesi bir duş,Rapte edep yok kim bizi ister alayina isyan inadina FUCK Bush,Magazin izle ülke de gay doldu salak sanati cinsiyetsiz oldu,Çokta komik rahatina son verdim seytana pandik atip ben geldim !
Yasa ve yasaklar hepsi bahana kasa dolu ve ülke tam bi kerhane,Üreteni vursun tüketeni dursun bunun adina da medeniyet mi konsun,Hadi bizi bosver özenti gençlik serseri de bana biz bunu seçtik,Hakli sözümü aklin almayacak sen beni durdur RAP durmayacak !
DÜNYA KUDUR HERSEY ILIZYON,GERÇEK BUDUR(teek)KAFAM 1 MILYON
DÜNYA KUDUR HERSEY ILIZYON,GERÇEK BUDUR(laan)KAFAM 1 MILYON
.HAHHAA.ENDER.YEYOH.IZMIR
.ÇEEK.ÇEEK.ÇEEK KAFAM 1 MILYON
kanka bu da öldü !
https://baktubal.yetkin-forum.com

ERMAN ENDER KAFAM 1 MİLYON
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Norm-Ender Biyografi