Baktubal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baktubal

Kafasına GöreTakılanların En Gözde Mekanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HERKES BAKSIN!!!!
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:14 am tarafından Junior

» İkariam Nedir?
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:57 am tarafından Junior

» Duyduk Duymadık Demeyin!! :shock:u
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:55 am tarafından Junior

» bnm onerilerim
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:46 am tarafından Junior

» C.Ronaldoo
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 4:06 pm tarafından Underworld

» The Void 2009
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:11 am tarafından Admin

» Ship Simulator 2008
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:10 am tarafından Admin

» Guitar Hero 3
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:08 am tarafından Admin

» Railroad Lines [2 ParT]
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:07 am tarafından Admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Junior
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Vote_lcap"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! 1450"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Vote_rcap 
Admin
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Vote_lcap"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! 1450"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Vote_rcap 
aysechik
afili-yalnizlik
maddoxx
niyazi263
fatihhh
T-ReX
atmaca
ByyéL
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Salı Ekim 23, 2012 10:36 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 72 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Yüksek Gerilim

Kullanıcılarımız toplam 613 mesaj attılar bunda 249 konu
Forum
Pagerank
Pagerank
Reklam
"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Banner

"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!!

3 posters
YazarMesaj
Junior
Admin
Admin
Junior

"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Empty
MesajKonu: "aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!!   "aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 5:07 pm

“Niye Ben?” diyen herkes için

Brenda, yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı.

Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına. Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı.

Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslenebileceği bir oyuk buldu. Orada asılı dururken, gruptan yukarıda ipi tutan kişi dalgınlığa düşerek ipi gevşetiverdi. Aniden boşalan ip, hızla Brenda’nın gözüne çarparak lensinin düşmesine neden oldu.

Lens çok küçüktü ve bulunması neredeyse imkansızdı. Lens, yamacın ortasında bir yerlerde kalmıştı ve Brenda artık bulanık görüyordu. Ümitsizlik içinde Brenda, lensini bulması için Allah’a dua edebilirdi yalnızca... Ve içten içe düşünüp dua etmeye başladı. “Allah’ım! Sen bu anda buradaki tüm dağları görürsün. Bu dağlar üzerindeki her bir taşı ve yaprağı bildiğin gibi, benim lensimin yerini de biliyorsun. Onu bulmama yardım et.”

Patikalardan yürüyerek aşağı indiler. Aşağı indiklerinde, tırmanmak üzere oraya doğru gelen yeni bir grup gördüler. İçlerinden biri “Aranızda lens kaybeden var mı?” diye bağırdı.”

Brenda’nın sonradan öğrendiğine göre, lensi bir karınca taşıyordu ve karınca yürüdükçe yavaşça kayanın üzerinde hareket edip parlayan lens kızların dikkatini çekmişti.

Eve döndüklerinde Brenda lensini nasıl bulduklarını babasına anlatacak ve bir karikatürcü olan babası da ağzıyla lens taşıyan bir karınca resmi çizerek karıncanın üzerindeki baloncuğa şunları yazacaktı:

“Allah’ım! Bu nesneyi neden taşıdığımı bilemiyorum. Bunu yiyemem ve neredeyse taşıyamayacağım kadar ağır. Ama istediğin sadece bunu taşımamsa, senin için taşıyacağım...”

“BU YÜKÜ NİYE TAŞIYORUM” demeyin...
https://baktubal.yetkin-forum.com
afili-yalnizlik

MesajKonu: Geri: "aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!!   "aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 9:13 am

off bu ney böle
maddoxx

MesajKonu: Geri: "aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!!   "aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:51 am

aboooooooo

"aLLah'ım niye ben" diyenLer için ibret verici kısa bi öykü..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtlar Vadisi Pusu Icin Hersey Burda | www.kv-pusu1.tr.gg | bY gonihack